Пропозиція Міносвіти та науки України встановити металодетектори у школах викликала бурхливі дебати серед батьків та педагогів.
Багато батьків засмучені, стверджуючи, що поводження з учнями як з потенційними злочинцями додає непотрібного клопоту і збільшує відповідальність вчителів.
Олена Фандян, голова Київського департаменту освіти, як повідомляє «znaj.ua», наголосила на іронії логістичні складності реалізації такого плану. Вона зазначила, що визначення кількості металошукачів вимагатиме врахування темпу кожного учня, розміру рюкзака і навіть їх настрою з огляду на те, що вони рухаються з різною швидкістю.
Вона також наголосила, що буде потрібна достатня кількість детекторів, щоб усі учні вчасно приходили до своїх класів.
Фандян підрахувала, що оскільки заняття починаються о 8:30, учням треба буде починати проходити через металодетектори до 7:55, що вимагає чіткого графіка. Це порушує питання про те, хто контролюватиме цей процес: класні керівники чи інший і так перевантажений персонал?
24-річна Катя Полтавська розсекретила, скільки грошей витрачає на неї Остапчук: "Їжа, заклади, відпочинок"
Стало відомо, коли Трамп хоче посадити за переговори Зеленського і путіна: російський диктатор вже наказав теж
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Які рослини в жодному разі не можна обрізати восени: моліться, якщо ви це зробили
Ще одна проблема полягає в тому, хто відповідатиме за ручні перевірки – оператор чи співробітник служби безпеки? Крім детекторів, нові правила також передбачають додаткові заходи безпеки, такі як світлофори біля шкіл, огорожі та покращене освітлення.
Проте вчителі стверджують, що ці заходи відволікають їхню увагу від викладання та створюють додаткове навантаження.
Багато українців висловили розчарування у соціальних мережах, припустивши, що кошти краще було б спрямувати на покращення шкільних укриттів. Інші наголосили, що правила ігнорують потреби учнів з обмеженими можливостями.
Читайте також:
Дистанційне навчання планують повернути: коли школи відправлять дітей додому
Дітей у школах навчатимуть економити на комунальних послугах: як змінюється освіта
Освітній колапс: сучасні діти у школах зіштовхнулися із небувалою катастрофою